Topschutters

Eerste Provinciale

5. Jens Lowies (Herk fc), Stijn Haesevoets (Torpedo Hasselt), Jordi Nijs (Schoonbeek), Wietse Baerts (Herkol), Jochen Henrioulle (torpedo)

4. Felten Vandecaetsbeek (Torpedo Hasselt), Tuur Gilissen (Juve Hasselt A)
Cedric Vangeel (BWW A)
Dylan Vanwelkenhuysen ( Zep. Brustem)
Gabriel Carvalho alleoni (BWW A)       

Tweede Provinciale A

6. Agatino Pellegriti (Park Houthalen)

5. Tibo Thys (Bolderberg), Hasan Bilican ( Anadol)        

4. Timmy Bieniek (Park Houthalen), Tim Strijbosch (Hamont 99), Dieter Bollen ( KRC Peer), Niels Vanpol (Hechtel)

Tweede Provinciale B

6. Kobe appermont (Hoeselt), Robbin Valee (Boorsem)

5. Michael Maggen (Louwel), Martijn Froidmont (Hoepertingen)

4. Alex Da Silva (Kab. Opglabbeek A), Glenn Vaelen (S’herenhelderen A), Mike Deverdenne (Landen), Ruben Berben (Gruitrode), Dieter Kosten (Opglabbeek A)

Derde Provinciale A

5. Céderic Kochen (Genker vv)

4. Loris Gallo (EMM B), Dominic Sabbadini (Lanaken)

3. Alessio Alcamisi (Calcio Genk), Jeoffrey Stassen (Heis sport), Ricardo Geurts (Zutendaal A), Naser Skeric (Jekervallei Sluizen), Leander Peeters (Calcio Genk), Umut Erol (Umitspor), Dieter Polling (Biesen A)

Derde Provinciale B

7. Klaas Wijnen ( Maasland NO)

6. Maarten Vandenberk (Lutlommel vv), Flamur Llapashtica (Kadijk)

5. Jordi Di Sancarlo (Houthalen vv), Tom Cox (SLW Maaseik), Omer Kilic (Kattenbos)

Derde Provinciale C

12. Kenneth Vanderheyden (Linkhout)   

7.  Jonas Meys (Velm), Robin Schroyen ( Vliermaal), Kevin Van Dooren (Linkhout)

6. Dries Cuppens (Linkhout), Jan De Man (Gestel)           

Vierde Provinciale A

6. Marijn Petry (Heur Tongeren B)

5. Dries Baillien (Heur Tongeren B), Robin Vanalken (wiemesmeer), Cedric Natalello (Smeermaas), Koen Buntinx (Veldwezelt)

4. Kevin Cuypers (Eigenbilzen), Ruben Neven (BWW B), Max Dassen (Riemst Vooruit), Ludovic Dodemont (Moelingen)

Vierde Provinciale B

8. Giuseppe Contino (Leut)

6.  Tom Moors (Sp. Grote Brogel)

5. Tim Schrooten (Opoeteren), Dimitri Dewitz (Lommel Kolonie), Kyrian Vanheeswijck (Dilsen-Stokkem B)

Vierde Provinciale C

13. Jasper Vanhees (Heers)

9. Glenn Laenen ( Zelem), Glenn Nulens (Lummen)

8. Bryan Thoelen (BS Sport), Koen Casters (Heers)

Eerste Provinciale
Vrouwen

7. Joyce De Meester (Lommel United A)

6. Emily Dirx (Pelt), Jade Vandersteegen (Bocholt)

5. Eva Van Aken (Lommel United), Aster Janssen (KRC Genk C)

Tweede Provinciale
Vrouwen

13. An Vanmeer (BS Sport)

9. Emma Lowist (Wiemesmeer),

8. Rani Corten (STVV B)

6.  Els Bollen (Eksel)

Eerste Provinciale

5. Jens Lowies (Herk fc), Stijn Haesevoets (Torpedo Hasselt), Jordi Nijs (Schoonbeek), Wietse Baerts (Herkol), Jochen Henrioulle (torpedo)

4. Felten Vandecaetsbeek (Torpedo Hasselt), Tuur Gilissen (Juve Hasselt A)
Cedric Vangeel (BWW A)
Dylan Vanwelkenhuysen ( Zep. Brustem)
Gabriel Carvalho alleoni (BWW A)       

Tweede Provinciale A

6. Agatino Pellegriti (Park Houthalen)

5. Tibo Thys (Bolderberg), Hasan Bilican ( Anadol)        

4. Timmy Bieniek (Park Houthalen), Tim Strijbosch (Hamont 99), Dieter Bollen ( KRC Peer), Niels Vanpol (Hechtel)

Tweede Provinciale B

6. Kobe Appermont (Hoeselt), Robbin Valee (Boorsem)

5. Michael Maggen (Louwel), Martijn Froidmont (Hoepertingen)

4. Alex Da Silva (Kab. Opglabbeek A), Glenn Vaelen (S’herenhelderen A), Mike Deverdenne (Landen), Ruben Berben (Gruitrode), Dieter Kosten (Opglabbeek A)

Derde Provinciale A

5. Céderic Kochen (Genker vv)

4. Loris Gallo (EMM B), Dominic Sabbadini (Lanaken)

3. Alessio Alcamisi (Calcio Genk), Jeoffrey Stassen (Heis sport), Ricardo Geurts (Zutendaal A), Naser Skeric (Jekervallei Sluizen), Leander Peeters (Calcio Genk), Umut Erol (Umitspor), Dieter Polling (Biesen A)

Derde Provinciale B

7. Klaas Wijnen ( Maasland NO)

6. Maarten Vandenberk (Lutlommel vv), Flamur Llapashtica (Kadijk)

5. Jordi Di Sancarlo (Houthalen vv), Tom Cox (SLW Maaseik), Omer Kilic (Kattenbos)

Derde Provinciale C

12. Kenneth Vanderheyden (Linkhout)   

7.  Jonas Meys (Velm), Robin Schroyen ( Vliermaal), Kevin Van Dooren (Linkhout)

6. Dries Cuppens (Linkhout), Jan De Man (Gestel)           

Vierde Provinciale A

6. Marijn Petry (Heur Tongeren B)

5. Dries Baillien (Heur Tongeren B), Robin Vanalken (wiemesmeer), Cedric Natalello (Smeermaas), Koen Buntinx (Veldwezelt)

4. Kevin Cuypers (Eigenbilzen), Ruben Neven (BWW B), Max Dassen (Riemst Vooruit), Ludovic Dodemont (Moelingen)

Vierde Provinciale B

8. Giuseppe Contino (Leut)

6.  Tom Moors (Sp. Grote Brogel)

5. Tim Schrooten (Opoeteren), Dimitri Dewitz (Lommel Kolonie), Kyrian Vanheeswijck (Dilsen-Stokkem B)

Vierde Provinciale C

13. Jasper Vanhees (Heers)

9. Glenn Laenen ( Zelem), Glenn Nulens (Lummen)

8. Bryan Thoelen (BS Sport), Koen Casters (Heers)

Eerste Provinciale
Vrouwen

7. Joyce De Meester (Lommel United A)

6. Emily Dirx (Pelt), Jade Vandersteegen (Bocholt)

5. Eva Van Aken (Lommel United), Aster Janssen (KRC Genk C), 

Tweede Provinciale
Vrouwen

13. An Vanmeer (BS Sport)

9. Emma Lowist (Wiemesmeer),

8. Rani Corten (STVV B)

6.  Els Bollen (Eksel),

Schrijf Je In Voor Onze Nieuwsbrief!

P